Budapest

1087 Budapest, Százados út 8-10.

Hétfő

Podit Grafik – Ovis Grafika
15:00 - 16:00
Podit 2
-
Podit Grafik – Grafika 1-2. osztályosoknak
16:00 - 17:00
Podit 2
-
Podit English – Előkészítő magyar- angol két tannyelvű iskolákba
16:00 - 17:30
Podit 2
Horváth Gabriella

Kedd

Podit Tube – Drámapedagógiai foglalkozás ovisoknak
16:00 - 17:00
Podit 1
Szabolcsi Ildikó
Podit Tube – Drámapedagógiai foglalkozás iskolásoknak
17:00 - 18:00
Podit 1
Szabolcsi Ildikó

Szerda

Podit Komplex Készségfejlesztő, Iskola-előkészítő 2x2
16:30-18:00
Podit 1
Őry Gombás Csilla
Podit Komplex Készségfejlesztő Iskola-előkészítő Foglalkozás 1x2
16:30 - 18:00
Podit 1
Őry Gombás Csilla
Podit Képességfejlesztő Ovis Sakkakadémia
17:00 - 17:45
Podit 2
Kabai Zsuzsanna
Podit Move it! - Óvodás mozgásfejlesztő
18:00 - 19:00
Podit 3
Őry Gombás Csilla

Csütörtök

Podit Komplex Készségfejlesztő Iskola-előkészítő Délelőtt
9:00 - 12:00
Podit 1
Őry Gombás Csilla
Podit English - Ovis zenélős, beszélős angolra hangoló nagycsoportosoknak
16:00 - 16:45
Podit 1
Horváth Gabriella
Podit Komplex Készségfejlesztő Iskola-előkészítő Foglalkozás 1x2
16:30 - 18:00
Podit 1
Podit English - Ovis zenélős, beszélős angolra hangoló középső csoportosoknak
16:45 - 17:30
Podit 1
Horváth Gabriella

Péntek

Podit Komplex Készségfejlesztő, Iskola-előkészítő 2x2
16:30-18:00
Podit 1
Őry Gombás Csilla
Podit Move it! – Iskola előkészítő mozgásfejlesztő foglalkozás
16:30 - 17:30
Podit 1
Őry Gombás Csilla
Podit Képességfejlesztő Sakkakadémia (kezdő)
16:30 - 17:30
Podit 2
Rózsa Zsombor
Sakkpalota 4K-s Készségfejlesztő Program
16:30 - 17:30
Podit 1
Őry Gombás Csilla
Podit Képességfejlesztő Sakkakadémia (haladó)
17:30 - 18:30
Podit 2
Rózsa Zsombor

Szombat

Podit Képességfejlesztő Ovis Sakkakadémia
9:00 - 09:45
Podit 2
Rózsa Zsombor
Podit English – Beszédcentrikus angol foglalkozás iskolásoknak
9:00 - 10:30
Podit 1
Horváth Gabriella
POD-IT Komplex Készségfejlesztő Iskola-előkészítő Foglalkozás 1x2
9:00 - 10:30
Podit 1
Őry Gombás Csilla
Intenzív Gimnáziumi Központi Felvételi Előkészítő (8 osztályosba)
9:00 - 10:30
Podit 3
Jánvári Zsuzsanna, Potondi Ágnes
Podit Képességfejlesztő Sakkakadémia (kezdő)
10:00 - 11:00
Podit 2
Rózsa Zsombor
Podit English – Ovis zenélős, beszélős angolra hangoló középső csoportosoknak
10:30 - 11:15
Podit 1
Horváth Gabriella
Podit Komplex Készségfejlesztő Iskola-előkészítő Foglalkozás 1x2
10:30-12:00
Podit 1
Őry Gombás Csilla
Intenzív Gimnáziumi előkészítő (6 osztályosba)
10:30 - 12:00
Podit 3
Jánvári Zsuzsanna, Potondi Ágnes
Podit Képességfejlesztő Sakkakadémia (haladó)
11:00 - 12:00
Podit 2
Rózsa Zsombor
Intenzív Gimnáziumi Központi Felvételi Előkészítő (4 és 4+1 osztályosba)
12:00-13:30
Podit 3
Jánvári Zsuzsanna, Potondi Ágnes

Budaörs

2040 Budaörs, Építők útja 2-4. 4.em.

Hétfő

Kedd

Szerda

Csütörtök

Podit Képességfejlesztő Ovis Sakkakadémia
16:00 - 16:45
Podit 2
Rózsa Zsombor
Podit Komplex Készségfejlesztő Iskola-előkészítő
16:00 - 17:30
Podit 1
Podit Képességfejlesztő Sakkakadémia (kezdő)
17:00 - 18:00
Podit 2
Rózsa Zsombor
Podit Képességfejlesztő Sakkakadémia (haladó)
18:00 - 19:00
Podit 2
Rózsa Zsombor

Péntek

Szombat